In totaal 51.000 stenen verwerken… De metselaar heeft het er maar druk mee! De bouw van de levensloopbestendige woningen binnen deelgebied Strandplevier (fase 2) in Othene Zuid is in volle gang. De oplevering van deze woningen, met krachtig en eigentijds uiterlijk en levendig zicht op straat, staat gepland voor kwartaal 4.
Het metselwerk startte eind februari en is naar verwachting begin april klaar. Ook het plaatsen van de dakpannen en trappen is in volle gang. Strandplevier is zo’n succes dat alle woningen, die dubbele tuindeuren met een directe toegang tot de achtertuin hebben, verkocht zijn. De kopers kijken reikhalzend uit naar het eindresultaat.
Interesse in Bosuil?
Heeft u ook interesse in zo’n mooie levensloopbestendige woning in Othene? Wellicht is Bosuil dan wat voor u! De Pre Sale van deze 22 luxe woningen startte afgelopen zaterdag 5 april. De moderne en duurzame woningen met rijkelijke accenten in de gevel, waarvan ook gezinswoningen beschikbaar zijn, gaan in mei in de verkoop. Lees hier meer over Bosuil en schrijf u nu vrijblijvend in op uw woning via dit formulier!